Foto  

Hans Jørgen Clausen, Områdeleder

 

hjc@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0200

Tlf. direkte

9944 0311

 
Foto  

Henning Thidemann Jensen, Teamkoordinator, medicoingeniør

 

henning.thidemann.jensen@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0312

 
Foto  

Christian Ollendorff, Medicotekniker

 

christian.ollendorff@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0313

 
Foto  

Erik B Rasmussen, Medicotekniker

 

erik.bjerring.rasmussen@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0320

 
Foto  

Jens L Larsen, Medicotekniker

 

jens.landberg.larsen@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0314

 
Foto  

Jørgen Larsen, Medicotekniker

 

jorgen.larsen1@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0323

 
Foto  

Jørn Hvergel, Medicotekniker

 

jorn.hvergel@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0315

 
Foto  

Mogens Hald, Medicotekniker

 

mogens.hald@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Vejle

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0328

 
Foto  

Palle Erdmann Thiele, Medicotekniker

 

palle.thiele@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0321

 
Foto  

Peter B P Haar, Klinisk medicotekniker

 

peter.haar@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Vejle

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0326

 
Foto  

Rasmus Jensen, Medicotekniker

 

rje@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0317

 
Foto  

Steffen Ørgaard Østerby, Voksenlærling

 

Steffen.Orgaard.Osterby@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0310

Tlf. direkte

9944 0324

 
Foto  

Thomas H Tønnes, Medicotekniker (TR-TL)

 

thomas.halken.toennes@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Kolding

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0322

 
Foto  

Thommas Voldby Sørensen, Medicotekniker

 

thommas.sorensen@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Vejle

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0318

 
Foto  

Tim Thiel Rasmussen, Voksenlærling

 

tim.thiel.rasmussen@rsyd.dk

 
Område

Område SLB

Sted

SLB Vejle

 
Tlf. område

9944 0204

Tlf. direkte

9944 0319